Niezbędnik

Zasady poruszania się w grupie obowiązujące w Klubie DoctoRRiders. Ze względów bezpieczeństwa przed wyjazdem w grupie prosimy o zapoznanie się z treścią niniejszego dokumentu i bezwzględne stosowanie się do opisanych w nim zasad.
2T - Oznaczenie silnika dwusuwowego - dwuTakt. 4T - Oznaczenie silnika czterosuwowego - czteroTakt. 4w1 (4w2) - Sposób wykonania układu wydechowego - cztery rury wychodzące z kolektora wydechowego połączone w jeden tłumik (lub dwa tłumiki).
Kamizelka jest strojem wyjściowym motocyklisty i na niej powinny być TYLKO oznaczenia klubowe
Wzywać policje każdorazowo ! (wina będzie bezsporna – klient jak się nie odwoła od mandatu to mandat się uprawomacnia w ciągu 7 dni i nie ma od niego odwołania) jak sprawca prosi to zwalcie to na ból w szyi - do osób rannych zawsze musi być wezwana policja.
Zdjęcia umieszczamy np. na tym serwerze - darmowy: http://www.imageshack.com lub http://www.flickr.com (mogą być oczywiście inne serwery)
Co może wyniknąć z niewinnego zdjęcia? Od Scorpiona (Dziękujemy!) otrzymaliśmy linka do artykułu, który warto przeczytać przed zamieszczeniem zdjęć .